• Wpisów:15460
  • Średnio co: 3 godziny
  • Ostatni wpis:wczoraj, 23:17
  • Licznik odwiedzin:667 656 / 2400 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
https://www.xdxd.pl/343/ja_po_prostu_szukam_w_ludziach_dobra_jakkolwiek.html
Ja po prostu szukam w ludziach dobra, jakkolwiek głupio i banalnie by to nie brzmiało. Czasem się sparzę, ale to lepsze niż czekać tylko na to złe. A może się nie znam?
 

 
https://www.lifeorlove.com/194/moja_historia_nie_jest_smutna_bo_jej_zrodlo_bylo.html
Moja historia nie jest smutna, bo jej źródło było dla mnie szczęśliwe i przyniosło chwile o których nie zapomnę do końca. Smutne jest tylko odrzucenie, które jest jedynie fragmentem całości.
 

 
https://www.lifeorlove.com/183/boze_daj_mi_pogode_ducha_abym_pogodzila_sie_z.html
Boże, daj mi pogodę ducha, abym pogodziła się z tym, czego zmienić nie mogę, odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę i mądrość, abym zawsze potrafiła odróżnić jedno od drugiego.
 

 
https://www.lifeorlove.com/169/po_czym_rozpoznac_ze_druga_osoba_kocha_po_tym_ze.html
Po czym rozpoznać, że druga osoba kocha? Po tym, że mimo naszego złego postępowania wobec niej, ona przy nas jest, wybacza, zapomina to co było złe, a pamięta najpiękniejsze chwile. To definicja prawdziwej miłości.
 

 
https://www.lifeorlove.com/2480/milosc_vs_zauroczenie.html
Zauroczenie jest wtedy kiedy w swojej partnerce widzisz kogoś doskonałego, natomiast miłość pojawia się wtedy, kiedy dostrzeżesz wady, ale dalej pozostajesz przy tej osobie.
 

 
https://www.xdpedia.com/4881/to_bzykanie_cos_oznacza_takie_bzyczace.html
To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą.
 

 
https://www.xdpedia.com/4886/dr_house_uzywa_pani_inhalatora.html
Dr. House: Używa Pani inhalatora? - Oczywiście Dr. House: A prawidłowo? - Czy ja wyglądam na idiotkę? Dr. House: Nie... Może mi Pani pokazać w jaki sposób używa inhalatora?