• Wpisów:12498
  • Średnio co: 3 godziny
  • Ostatni wpis:2 minuty temu
  • Licznik odwiedzin:597 407 / 1834 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
https://www.xdpedia.com/34119/mowia_ze_w_zyciu_tylko_raz_mozna_przezyc_milosc.html
Mówią, że w życiu tylko raz można przeżyć miłość. Tylko raz coś zrywa cię do biegu, każe gnać przed siebie, choćbyś nie widział wtedy początku ani końca, coś sprawia, że nigdy nie zapomnisz chwil i miejsc, w których ostatni raz czułaś to, co odeszło... Dla mnie ten raz już minął. Od tamtej pory codziennie staram się odnaleźć w tym, co zostało.
 

 
https://www.xdpedia.com/34114/zlap_mnie_za_szyje.html
- Nie możesz mnie nieść. Jestem za ciężka, zaprotestowała. - Jesteś dziewczyną. Nie możesz być ciężka. Złap mnie za szyje.
 

 
  • awatar sniperelf: przy tylu bobasach za 500 plus to nawet jak ktoś zjadł wszystkie słodycze to i tak na piwo zostanie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
https://www.xdpedia.com/34089/natchnienie_przychodzi_kiedy_czlowiek.html
Natchnienie przychodzi, kiedy człowiek przyklei łokcie do biurka, tyłek do krzesła i zacznie się pocić. Wybierz jakiś temat, jakąś ideę i zacznij wyżymać mózg, aż Cię rozboli. Na tym polega natchnienie.
 

 
https://www.xdpedia.com/34082/plyn_z_pradem_przyjacielu.html
Płyń z prądem, przyjacielu, i gdy Cię będzie unosił, leciutko mu pomagaj, omijaj rafy, walcz z mrokiem i nigdy, nigdy się nie poddawaj.
 

 
https://www.xdpedia.com/34034/zacznij_swiecic_wlasnym_blaskiem.html
Życie jest jak SPADAJĄCA GWIAZDA. Nie ma znaczenia, kim jesteś, ponieważ jeśli się ukrywasz w cieniu, to tylko strata czasu, ZACZNIJ ŚWIECIĆ WŁASNYM BLASKIEM.