• Wpisów:11274
  • Średnio co: 3 godziny
  • Ostatni wpis:wczoraj, 23:28
  • Licznik odwiedzin:570 359 / 1684 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
https://www.xdpedia.com/31197/zycie_to_pasmo_bolu.html
Życie to pasmo bólu i najlepiej by było, gdybyś się zaczęła do tego już przyzwyczajać. Ból nigdy nie znika. Gromadzi się. Jak śnieg.
 

 
https://www.xdpedia.com/31142/wiemy_kim_chcemy_byc_nie_wiemy_kim_jestesmy.html
Lepiej znamy intencje naszych czynów niż owe czyny. Lepiej wiemy, co chcieliśmy powiedzieć, niż co naprawdę powiedzieliśmy. Wiemy, kim chcemy być, nie wiemy, kim jesteśmy.
 

 
https://www.xdpedia.com/31137/nic_nie_mija_bez_sladu.html
Nic nie mija bez śladu. Cokolwiek zrobię, będę to miała zapisane w historii życia, podobnie jak do historii choroby wpisuje się każdy drobiazg. Coś, co się już stało, stało się na zawsze. Minęło i już nie mogę tego zmienić. Niby nie ma, a jest. Ktoś o tym pamięta i ja pamiętam, i nie można zrobić nic, żeby to wymazać.
 

 
https://www.xdpedia.com/31134/dobre_malzenstwo_dopoki_obie_strony_dotrzymuja_umowy.html
Dobre małżeństwo, tak jak każdy inny związek partnerski, oznacza podporządkowanie własnych potrzeb potrzebom drugiej osoby, przy założeniu, że ta druga osoba uczyni podobnie. I dopóki obie strony dotrzymują umowy, wszystko gra.
 

 
https://www.xdpedia.com/31119/brak_nam_wlasciwych_slow_gdy_nie_wypada_zartowac.html
Taki już mamy zwyczaj, że w chwilach wzruszenia uciekamy się do błahych słów i mniej mówimy, niż czujemy. Boimy się powiedzieć za dużo. Dlatego brak nam właściwych słów, gdy nie wypada żartować.
 

 
https://www.xdpedia.com/31106/nauczyciel_chodzi_po_sali_i_sprawdza_czy_nikt_nie_sciaga.html
Trwa klasówka. Nauczyciel chodzi po sali i sprawdza, czy nikt nie ściąga. Nagle mówi: - Wydaje mi się, że słyszę jakieś szepty! Na to głos z klasy: - Mi też, ale ja się leczę...